Contributie fond de Mediu pentru substante periculoase
Raspuns oferit de Portal Managementul Deseuriloradmin site
valabil la 15 Iun 2018
Intrebare:
Trebuie sa achitam la Fondul pentru Mediu 2% pentru substantele clasificate ca fiind periculoase pentru mediu daca substantele au fost achizitionate intracomunitar? Avem fisele cu date de Securitate cu H411/H412 pentru substantele aferente.
Astept raspunsul dumneavoastra.
Multumesc anticipat!
Nota: Raspunsul la aceasta intrebare este disponibil doar pentru utilizatorii logati. Clic aici pentru a intra in cont
Articole similare din categoria Obligatii datorate Fondului de mediu
25Iul2025
Vanzarea deseurilor metalice in afara tarii. Obligatii
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 25 Iul 2025
25Iul2025
Obligatii de mediu pentru importarea placilor de PAL
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 25 Iul 2025
14Feb2025
Raportarea deseurilor din lemn
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 14 Feb 2025
25Oct2024
Raportarea la OTR si AFM a cantitatii de lemn vanduta
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 25 Oct 2024
23Ian2024
Raportarea ambalajelor la AFM
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 23 Ian 2024
Un produs marca