Completarea forumularelor de evidenta a gestiunii pentru mai multe puncte de lucru
Raspuns oferit de Portal Managementul Deseuriloradmin site
valabil la 07 Iun 2021
Intrebare: Societatea X are mai multe puncte de lucru (magazine). Pentru menajer, se elibereaza bonuri de ridicare, pentru fiecare punct de lucru. Pentru hartie/carton, se procedeaza in felul urmator: in fiecare zi, soferul care aprovizioneaza, ridica deseurile de hartia/cartonul, plastic si se intoarce cu ele la depozit, unde exista loc special amenajat . Ele sunt colectate de catre societate autorizata lunar, sau la doua luni, insa documentul se emite pentru societate. Este obligatoriu sa se completeze formularele de evidenta gestiunii deseurilor, pentru fiecare punct de lucru, sau este suficient un singur formular, reprezentand cantitatea totala valorificata?
Nota: Raspunsul la aceasta intrebare este disponibil doar pentru utilizatorii logati. Clic aici pentru a intra in cont
Articole similare din categoria Cadru legislativ si obligatii
23Feb2026
Analize de mediu. Incadrarea substantelor periculoase
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 23 Feb 2026
20Oct2025
Gestionarea substantelor chimice expirate
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 20 Oct 2025
27Mai2025
Incadrare cod deseuri pentru recipiente de spray
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 27 Mai 2025
01Oct2024
Incadrarea deseurilor care pot fi considerate periculoase
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 01 Oct 2024
25Iul2024
Valorificarea deseurilor compuse din fier si plastic
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 25 Iul 2024
05Iul2024
Procedura de modificare a incadrarii deseurilor
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 05 Iul 2024
Un produs marca