Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Sunt de acord cu politica de cookie
X

Autentificare cont

Tine-ma minte

Ati uitat parola? Click aici pentru a recupera user/parola

X

Recuperare user/parola

Te rugam sa introduci adresa de email pe care ai folosit-o la inregistrarea contului tau.

X

Deblocare automata cont

Te rugam sa introduci adresa de email pe care ai folosit-o la inregistrarea contului tau.

Contul meu
Portal actualizat la 9 Iun 2026
Un produs marca Rentrop&Straton
Consultanta oferita EXCLUSIV de profesionisti cu experienta, fara AI!

Completarea forumularelor de evidenta a gestiunii pentru mai multe puncte de lucru

Raspuns oferit de Portal Managementul Deseurilor
Portal Managementul Deseurilor
admin site
Intrebare: Societatea X are mai multe puncte de lucru (magazine). Pentru menajer, se elibereaza bonuri de ridicare, pentru fiecare punct de lucru. Pentru hartie/carton, se procedeaza in felul urmator: in fiecare zi, soferul care aprovizioneaza, ridica deseurile de hartia/cartonul, plastic si se intoarce cu ele la depozit, unde exista loc special amenajat . Ele sunt colectate de catre societate autorizata lunar, sau la doua luni, insa documentul se emite pentru societate. Este obligatoriu sa se completeze formularele de evidenta gestiunii deseurilor, pentru fiecare punct de lucru, sau este suficient un singur formular, reprezentand cantitatea totala valorificata?

Nota: Raspunsul la aceasta intrebare este disponibil doar pentru utilizatorii logati. Clic aici pentru a intra in cont

Articole similare din categoria Cadru legislativ si obligatii



x