Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Sunt de acord cu politica de cookie
X

Autentificare cont

Tine-ma minte

Ati uitat parola? Click aici pentru a recupera user/parola

X

Recuperare user/parola

Te rugam sa introduci adresa de email pe care ai folosit-o la inregistrarea contului tau.

X

Deblocare automata cont

Te rugam sa introduci adresa de email pe care ai folosit-o la inregistrarea contului tau.

Contul meu
Portal actualizat la 9 Iun 2026
Un produs marca Rentrop&Straton
Consultanta oferita EXCLUSIV de profesionisti cu experienta, fara AI!

Raportarea anuala a deseurilor catre agentia de protectia mediului

Raspuns oferit de Portal Managementul Deseurilor
Portal Managementul Deseurilor
admin site
Intrebare: Va rog sa-mi spuneti daca pentru o instituie, cum ar fi o banca (care genereaza deseuri precum: deseuri municipale asimilate, hartie/carton, DEEE), trebuie trimisa raportarea anuala a deseurilor catre agentia de protectia mediului, pana 15 martie, anual. Va multumesc

Nota: Raspunsul la aceasta intrebare este disponibil doar pentru utilizatorii logati. Clic aici pentru a intra in cont

Articole similare din categoria Cadru legislativ si obligatii



x