Vanzarea de deseuri catre o tara europeana. Contributia de 2% catre Fondul de Mediu
Raspuns oferit de Portal Managementul Deseuriloradmin site
valabil la 27 Aug 2019
Intrebare: In cazul vanzarii de deseuri de o companie romaneasca catre una din o tara europeana (Germania) contributia de 2% din veniturile realizate din vanzarea deseurilor,cum se vireaza la Fondul de mediu de catre compania germana?
Nota: Raspunsul la aceasta intrebare este disponibil doar pentru utilizatorii logati. Clic aici pentru a intra in cont
Articole similare din categoria Obligatii datorate Fondului de mediu
15Feb2023
Gestionarea ambalajelor folosite intern
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 15 Feb 2023
27Ian2023
Gestionarea uleiului generat in activitate. Obligatii
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 27 Ian 2023
02Dec2022
Deseuri ambalaje. Trasabilitate
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 02 Dec 2022
23Aug2022
Obligatiile pentru fondul de mediu. Transfer catre OIREP
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 23 Aug 2022
17Feb2022
Contributii de 2% din venituri realizate din vanzare deseuri
de Portal Managementul Deseurilor
valabil la 17 Feb 2022
Un produs marca